پروژه الیزیوم تمام آنچه برای داشتن یک زندگی راحت به آن نیاز دارید، 

تاریخ اتمام و تحویل پروژه: اکتبر 2026

معرفی کلی پروژه:

پروژه الیسیوم ۲ (Elysium II) در منطقه لانگ بیچ اسکله واقع شده است و فاصله آن تنها ۶۰۰ متر با ساحل دریاست. این مجموعه آپارتمانی در نزدیکی مراکز تفریحی و سواحل زیبای مدیترانه قرار دارد. پروژه الیسیوم ۲ شامل ۲۳۸ واحد آپارتمان با زمین به وسعت ۵۱,۵۰۰ مترمربع است. این پروژه در حال حاضر در مرحله اول فروش قرار دارد و برای سرمایه گذاران علاقمند به خرید املاک در منطقه لانگ بیچ اسکله، گزینه‌ای مناسب است.

 

واحدهای پروژه:

همانطور که گفتیم پروژه الیسیوم ۲ دارای ۲۳۸ واحد آپارتمانی است. این واحدها در بلوک‌های مختلف و دور تا دور پروژه را در بر گرفته اند. این مجموعه دارای ۱۱ بلوک بوده که همگی دارای طبقات همکف با گاردن اختصاصی برای هر واحد و طبقات دوم با روف تراس اختصاصی برای هر واحد هستند. البته لازم به ذکر است که طبقات همکف در بلوک‌های A و B برای برخی امکانات رفاهی مجموعه مورد استفاده قرار گرفته اند.

 انتخاب‌های موجود در پروژه الیسیوم ۲ واقع در محدود لانگ بیچ اسکله قبرس شمالی، به صورت استودیو، یک، دو و سه خوابه است. همچنین برخی از این واحدها به صورت دوبلکس نیم طبقه (لافت) و برخی به صورت فلت و مسطح می‌باشند. یکی از نکات مثبت در پروژه الیسیوم ۲ این است که به دلیل وجود زمین بزرگ در این پروژه فاصله میان بلوک‌ها بسیار مطلوب و زیاد است. بنابراین ساکنین این مجموعه میتوانند از فضای باز بسیار دلنشین و دلبازی بهره ببرند که همچنین منظره زیبایی نیز دارد.

امکانات رفاهی پروژه:

از امکانات مکانی الیسیوم ۲ میتوان به قرارگیری آن در محدوده لانگ بیچ اسکله و در نتیجه دسترسی خوب آن به ساحل دریا اشاره کرد. به علاوه ۲ استخر روباز، فضای سبز زیبا، زمین بازی کودکان، زمین تنیس و والیبال، استخر سرپوشیده، سونا و حمام، سالن ورزشی، بار و رستوران، کافه و مارکت و همچنین خدمات شاتل به ساحل دریا از دیگر امکانات این پروژه هستند. همچنین این مجموعه دارای ژنراتور مرکزی نیز می‌باشد.

دسترسی پروژه:

پروژه الیسیوم ۲ در محدوده لانگ بیچ اسکله، قبرس شمالی، تنها ۶۰۰ متر با ساحل دریا و کلاب‌های ساحلی شاد و زیبا فاصله دارد. همچنین فاصله بسیار کوتاهی تا شهر فاماگوستا، مراکز توریستی و تاریخی، خدمات درمانی، دانشگاه، کالج و مدارس بین المللی دارد.

پیام بگذارید